آراد کابل
خانه / کابل / کابل برق ۳۰۰ قیمت خرید ویژه

کابل برق ۳۰۰ قیمت خرید ویژه

قیمت خرید ویژه برای کابل برق ۳۰۰ در انواع مختلف برای مشتریان این محصولات بسیار حائز اهمیت است. از این روز آراد کابل به صورت تخصصی این کابل ها را به قیمت فروش کارخانه به مشتریان عرضه می نماید.

قیمت کابل برق ۳۰۰ در انواع مسی و آلومینیومی برای ولتازهای فشار ضعیف، فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت و فشار قوی ۳۳ کیلو ولت، به صورت به روز به مشتریان ارائه می شود. کابل برق ۳۰۰ در انواع مختلفی تولید می شود که در صورت عدم آشنایی مشتریان لازم است از مشاوره های اهل فن در این زمینه استفاده شود.

کابل برق ۳۰۰ در انواع مسی و آلومینیومی در رنج های ولتاژی مختلف برای استفاده در محیط های متنوع تولید می شود. در صورتی که آشنایی لازم با انواع مختلف کابل برق ۳۰۰ را ندارید، پیشنهاد می شود با ما همراه باشید.

 

کابل برق 300

 

کابل برق ۳۰۰ افشان NYMHY قابل انعطاف

کابل برق ۳۰۰ افشان به صورت قابل انعطاف با عایق PVC یا پروتودور تولید می شود و این کابل غالبا در آمپراژ های مصرفی بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل افشان ۳۰۰ به دلیل کاربرد کم آن و استفاده در پروژه های خاص به صورت تخصصی در این مجموعه با ثبت سفارش تولید در کمترین زمان ممکن قابل تولید است.

قیمت رقابتی در سفارش های تولیدی مهمترین گزینه ای است که صاحبان کارگاه ها و واحد های صنعتی را برای خرید این کابل ها از آراد کابل ترغیب می کند.

این کابل در متراژ های متنوع می تواند به صورت تولید در بازه زمانی ۴ تا ۷ روزه به مشتریان این کابل ها ارائه شود. این محصول می تواند به مشتریان در سراسر ایران عرضه شود.

آراد کابل

 

کابل برق ۳۰۰ خشک زمینی NYY و N2XY

کابل برق ۳۰۰ علاوه بر اینکه به صورت افشان قابل تولید است، به صورت خشک مفتولی با مشخصه های NYY و N2XY با عایق های PVC و XLPE تولید شده و عرضه می شود. این کابل ها غالبا در محیط های با نصب ثابت و جهت نصب در ترانشه مورد استفاده قرار می گیرند.

این کابل ها به کابل های استخوانی نیز شهرت دارند و قیمت این کابل ها در مقایسه با کابل های افشان کمی متفاوت است.

ویژگی کابل های خشک مفتولی نیب به کابل های افشان این است که این کابل ها همواره جریان را به سهولت بیشتری نسب به کابل های افشان از خود عبور می دهند و گزینه محل استفاده از این کابل ها نیز باید مدنظر قرار گیرد.

به عنوان نمونه در محل هایی که کابل باید در سینی کابل و خرطومی ها قرار گیرد، لازم است حتما از کابل های افشان NYMHY استفاده شود.

 

کابل برق 300

کابل برق ۳۰۰  فشار متوسط و فشار قوی

کابل برق ۳۰۰ فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت و فشار قوی ۳۳ کیلو ولت با هادی مسی و آلومینیومی با مشخصه های فنی :

 • N2XSEY
 • N2XSEYRY
 • N2XSEYBY
 • NA2XSEY
 • NA2XSEYRY
 • NA2XSEYBY

تولید می شوند که لازم است مشتریان این محصولات برای خرید کابل برق ۳۰۰ از رنج ولتاژی خود آگاه باشند تا کارشناسان آراد کابل بتوانند به راحتی مشاوره های لازم را در اختیار آنها قرار دهند.

کابل برق300

کابل برق ۳۰۰ زره دار در رنج ولتاژی مختلف

کابل برق ۳۰۰ در انواع فشار ضعیف تا فشار قوی با هادی مسی و آلومینیومی به صورت زره دار تولید می شوند. کابل های زره دار جهت استفاده به صورت دفنی و محل هایی که احتمال دارد کابل با آسیب مکانیکی مواجه شود مورد استفاده قرار می گیرند.

این کابل ها در مقایسه با کابل های برق بدون زره از قیمت بالاتری برخوردار هستند و در صورت نیاز به کابل های زره دار حتما در صحبت با کارشناسان فروش ذکر شود که قصد خرید کابل های زره دار را دارید.

این کابل ها با مشخصه های فنی :

 • NYRY
 • N2XRY
 • N2XSYRY
 • N2XSYBY
 • NA2XSYRY
 • NA2XSYBY
 • N2XSEYRY
 • N2XSEYBY
 • NA2XSEYRY
 • NA2XSEYBY

تولید می شود که رنج فشار ضعیف تا فشار قوی ۳۳ کیلو ولت را در بر می گیرند.

در کابل برق 300

 

کابل برق ۳۰۰ آلومینیومی فشار ضعیف

یکی از پرکاربرد ترین کابل های برق سایز ۳۰۰، کابل آلومینیومی این سایز است که مشتریان این محصولات به دلیل قیمت این کابل در مقایسه با کابل های مسی دو سایز پایین تر یعنی کابل برق مسی سایز ۱۸۵ بسیار ارزان تر است.

آراد کابل به دلیل قیمت مناسب این کابل ها همواره این محصول را در انبار خود با برند های مختلف برای ارائه به مشتریان موجود دارد.

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص انتخاب سایز کابل و همچنین انتخاب نوع مسی و آلومینیومی می توانید از طریق کارشناسان فروش این مجموعه اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129425417
شماره تلفن ثابت:02133911013
شماره تلفن دفتر لاله زار :02136871294
شماره تلفن دفتر لاله زار :02136871072
شماره تلفن ثابت:02136613840
شماره فکس:02143853049
آدرس کانال: aradcable@
پست الکترونیکی: aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

هادی آلومینیومی هوایی 50*1 AAC

هادی آلومینیومی هوایی ۵۰*۱ AAC و AAAC صادرات ماهان کابل

هادی آلومینیومی هوایی ۵۰*۱ AAC به قیمت کارخانه جهت استفاده در پروژه های داخلی و …

با ما تماس بگیرید